Atrakcje turystyczne wokół nas

Atrakcje turystyczne Kaszub, czyli jak spędzić u nas czas?

Przebywając u nas, zapomnisz o istnieniu słowa nuda. Oferujemy szereg atrakcji zarówno u nas, na miejscu, w samym Skoczkowie, jak i nieco dalej.

Bez względu na to, czy preferujesz wypoczynek nad jeziorem, czy w formie leśnych wędrówek lub rowerowych przejażdżek, bądź w typowych centrach rozrywki (np. aquaparkach), w naszej okolicy będziesz miał co robić. Zróżnicowana paleta atrakcji obejmuje również muzea i zabytkowe obiekty, więc jeśli jesteś miłośnikiem kultury, to miejsce również jest dla Ciebie.

Zapraszamy do nas wszystkich wielbicieli kąpieli w jeziorze, a także wodnych przejażdżek kajakami czy rowerami wodnymi. 400 m od naszej posiadłości znajduje się jezioro Jelenie, a dalej kolejne jeziora wchodzące w skład tzw. Kaszubskiego Morza. Jest to wręcz idealny obiekt do wodnego wypoczynku. Nie bez znaczenia są także walory widokowe.

Nasze krajobrazy wprawiają w zachwyt wszystkich, którzy mieli okazję je obserwować.

Lasy znajdujące się w otoczeniu to prawdziwa gratka dla fanów grzybobrań, a także dla pasjonatów joggingu, wycieczek pieszych oraz pokonywania ciekawych rowerowych szlaków.

Proponujemy również jazdę konną, dostępną w sąsiednim gospodarstwie agroturystycznym.

Zapuszczając się w nieco dalsze okolice, na przykład do oddalonej o 30 km Kościerzyny, znajdziesz wiele intrygujących miejsc z wielowiekową tradycją. Zapraszamy również do odbycia ekscytującego rejsu statkiem po Kaszubskim Morzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *