Oferta noclegowa

Co proponujemy naszym miłym Gościom?

Z największą przyjemnością prezentujemy naszą ofertę, w skład której wchodzą noclegi w dwóch obiektach. Pierwszy z nich stanowi całoroczne mieszkanie, wydzielone w większej posiadłości na najniższej kondygnacji. Wejście do mieszkania jest osobne, wyłącznie do dyspozycji Gości. Zapewniamy pełne poczucie prywatności. Wnętrza wyposażone są ładnie, nowocześnie i komfortowo. Z pewnością nie zabraknie Ci tu niczego, co potrzebne jest do codziennego użytkowania. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, dzięki czemu bezproblemowo przygotujesz posiłki dla siebie i przebywających z Tobą na wczasach osób. W przestronnym pokoju sypialno-wypoczynkowym znajdziesz dwie podwójne kanapy, szafę, stół i krzesła. W mieszkaniu znajduje się także łazienka z prysznicem i wc.

Drugi obiekt dla Gości to całkowicie oddzielny dom letniskowy, w którym znajdziesz aż 6 miejsc noclegowych. Domek zapewnia całkowitą prywatność, jest na uboczu, posiada własny ogródek. W środku znajdują się dwa pokoje, aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem i wc.

Warto również zwrócić uwagę na znajdujący się na posesji ogród wypoczynkowy, który oddajemy do dyspozycji Gości. Jest w nim wszystko to, co potrzebne do letniego relaksu, czyli grill, stoliki i krzesła, miejsce na ognisko, a ponadto mały plac zabaw dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *